Inżynier jakości IQC/OQC

Wrocław, dolnośląskie, Polska
10 dni temu

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Firma LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. jest nową inwestycją koreańskiego koncernu LG w Polsce. Fabryka zlokalizowana w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem będzie jedyną bazą masowej produkcji baterii litowo-jonowych branży automotive w Europie.

Zakres obowiązków:

  • Kontrola jakości procesów produkcyjnych
  • Zapewnianie jakości wyrobu gotowego w standardach automotive
  • Analiza danych jakościowych (SPC) i podejmowanie działań zapobiegawczych
  • Nadzór nad reklamacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi (8D)
  • Współpraca z OEM przy wdrażaniu nowych projektów
  • Rozwój i stabilizacja systemu zażądania jakością w procesach produkcyjnych
  • Zatwierdzanie PPAP dla części u dostawców
  • Przeprowadzanie audytów pierwszej i drugiej strony (wewnętrznych , u dostawców)
  • Doskonalenie procesów dotyczących inspekcji wejściowej materiałów
  • Przeprowadzanie analizy przyczynowo skutkowej w przypadku wystąpienia problemów jakościowych
  • Współpraca z działem rozwoju i produkcji przy wdrażaniu nowych projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane mechaniczne lub elektroniczne)
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży automotive
  • Znajomość wymagań systemów zarządzania jakością IATF 16949, VDA (mile widziane ISO 19011)
  • Znajomość 8D, FMEA, PPAP, MSA, SPC
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych I schematów elektronicznych
  • Znajomość obsługi narzędzi pomiarowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i Power Point)
  • Znajomość oprogramowania Minitab będzie dodatkowym atutem
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra organizacja czasu i umiejętność zorganizowania własnego stanowiska pracy
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet socjalny ( w tym prywatne ubezpieczenie medyczne, Karty Multisport, dofinansowanie do posiłków)
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe ( lokalnie i za granicą)
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się branży samochodów elektrycznych
  • Praca z nowoczesnym sprzętem pomiarowym i diagnostycznym
  • Współpraca z największymi koncernami samochodowymi na świecie