Pricing Analyst - Raszyn k. Warszawy

Warszawa, mazowieckie, Polska
93 dni temu

Polska, Warszawa 32963/001 Permanent

Naszym klientem jest międzynarodowa firma handlowo - produkcyjna (w Polsce biznes handlowy) z siedzibą w Raszynie koło Warszawy. Firma charakteryzuje się rodzinną, mało korporacyjną atmosferą pracy.

Podsumowanie / Job summary:

Jest to nowo tworzone stanowisko. Poszukujemy osoby z 2-4 letnim doświadczeniem w obszarze analiz finansowych i/lub biznesowych, która wesprze działy sprzedażowe firmy w całym regionie i będzie odpowiedzialna za analizy dotyczące cen produktów firmy.

Opis stanowiska / Job description:

  • Analiza cen, po których sprzedawane są produkty firmy
  • Praca administracyjna: dbanie o jakość danych w bazie danych, aktualizacja danych i dokumentów w bazie danych, zarządzanie bazą danych
  • Aktywny udział w tworzeniu strategii cenowych firmy (klienci, produkty)
  • Analizowanie środowiska biznesowego wokół firmy (rynek, konkurencja, ceny i produkty konkurencji)
  • Wsparcie działu sprzedaży w procesie ofertowania
  • Compliance w zakresie cen stosowanych przez handlowców vs polityka cenowa firmy
  • Analiza KPI handlowców oraz realizacji ich planów sprzedażowych
  • Raportowanie danych oraz wskaźników KPI do centrali firmy na region
  • Przygotowywanie analiz dotyczący zmian cen w czasie
  • Wsparcie analityczne przy akcjach promocyjnych
  • Tworzenie nowych narzędzi wspomagających i automatyzujących analizy cenowe

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (np. metody ilościowe, statystyka, ekonometria, ekonomia, finanse)
  • 2-4 lata doświadczenia w pracy na stanowisku analitycznym (analizy sprzedażowe / marketingowe / cenowe / finansowe)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - poziom min. B2 (warunek konieczny)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Bardzo wysokie umiejętności narzędziowe - zaawansowana znajomość MS Excel (mile widziana znajomość VBA)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na systemie SAP oraz z Power BI
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne (praca z wieloma ludźmi w Polsce oraz w centrali)

Oferujemy / We offer:

Nasz klient oferuje rynkowe wynagrodzenie, pakiet benefitów oraz pracę w prawdziwie międzynarodowym środowisku.

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page