Kierownik Budowy / Kierownik Robót Budowlanych

Wrocław i Teren Dolnego Śląska, dolnośląskie, Polska
29 dni temu

Lider wśród spółek wykonawczych na Dolnym Śląsku, AWM Budownictwo S.A.
realizująca jako Generalny Wykonawca inwestycje mieszkaniowe na terenie Wrocławia i okolic,
zatrudni osobę na stanowiskrobóto:

Miejsce pracy: Wrocław i teren Dolnego Śląska

Zakres zadań:

  • Prowadzenie, nadzorowanie oraz koordynowanie prac budowlanych zgodnie z procedurami, obowiązującym prawem, dokumentacją projektową, specyfikacją techniczną.
  • Nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości i terminowości.
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z Inwestorem, ustalanie zakresu zawartych umów z podwykonawcami i dostawcami.
  • Kontraktacja podwykonawców i dostawców.
  • Wykonywanie robót budowlanych zgodnie z przyjętym budżetem.
  • Kontrola robót podwykonawców wszystkich branż i ich rozliczanie.
  • Prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z Prawem Budowlanym.
  • Przestrzeganie zasad BHP na placu budowy.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne budowlane – technik lub inżynier.
  • Uprawnienia budowlane w zakresie wykonawstwa.
  • Praktycznej znajomości prawa budowlanego, prawa pracy i przepisów BHP.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności.
  • Uczciwość.
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferta:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na Dolnym Śląsku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji,
  • Praca w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia i posiadanych kompetencji.

Aplikacje należy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj teraz"
lub telefonicznie nr: 600 920 033

Administratorem Pani/Pana danych osobowych zbieranych w związku z rekrutacją jest spółka AWM Budownictwo S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się w poniższym linku: http://www.awmbudownictwo.pl/rodo