w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

To ogłoszenie wygasło 302 dni temu

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku od 20 lat. Od początku działalności specjalizujemy się w produktach ubezpieczeniowych i finansowych. W NAU cenimy pasję, uczciwość i zaangażowanie. Uważamy, że wspólna praca i odpowiedzialność pozwalają osiągnąć obrane cele, a odważne pomysły – zrealizować zamierzone wyniki. Dbamy o to, żeby praca w naszej organizacji przywodziła na myśl same pozytywne skojarzenia.


Regionalny Kierownik (sprzedaż ubezpieczeń)

Region: Cała Polska

 

 

Zadania:

 • bezpośrednia sprzedaż ubezpieczeń grupowych w placówkach oświatowych oraz instytucjach samorządowych,
 • kompleksowa obsługa i rozwój sprzedaży u dotychczasowych klientów,
 • przygotowywanie i prowadzenie spotkań handlowych prezentujących ofertę w zakresie ubezpieczeń grupowych,
 • realizację wyznaczonych celów biznesowych i planów sprzedażowych w podległym regionie.

 

 

Kompetencje, których szukamy:

 • umiejętności sprzedażowych (łatwości w nawiązywaniu i podtrzymywaniu relacji oraz pozyskiwaniu klientów, komunikatywności),
 • doświadczenia w bezpośredniej sprzedaży,
 • umiejętności w zakresie prowadzenia prezentacji ofert handlowych,
 • prawa jazdy kat. B,
 • dobrej organizacji czasu pracy,
 • znajomość rynku ubezpieczeń grupowych będzie dodatkowym atutem.

 

 

Nasza oferta:

 • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz systemu premiowego,
 • niezbędne narzędzia pracy – laptop oraz telefon, materiały marketingowe,
 • profesjonalne szkolenia przygotowujące do pracy (produkty, techniki sprzedaży),
 • współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą (B2B),
 • pakiet benefitów: grupowe ubezpieczenie na życie, zniżki do teatru, kina,
 • zatrudnienie od kwietnia 2019r.

Obecnie poszukujemy Regionalnych Kierowników w: Przemyślu, Rawie Mazowieckiej, Szczecinie, Łomży, Ostrołęce, Ostrowi Mazowieckiej, Płocku, Katowicach, Szczecinku, Stalowej Woli, Tarnowie, Bydgoszczy, Lublinie, Chełmie, Zamości

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NAU S.A. z siedzibą w Warszawie (00-379), ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33 („NAU S.A.”) moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, a niewynikających z przepisów prawa, w szczególności mojego wizerunku, w celu przeprowadzenia przez NAU S.A. obecnej rekrutacji.

Aplikuj teraz

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy 

 1. Administratorem Pani/Pana danych jest Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.
 2. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email nau@nau.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.nau.pl lub pisemnie na adres siedziby administratora.
 3. U administratora danych osobowych wyznaczony jest inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować poprzez email iodo@nau.pl lub pisemnie na adres siedziby administratora.
 4. Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w celu:

– rekrutacji - podstawą przetwarzania danych jest niezbędność podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przez zawarciem umowy,

– ewentualnie w celu dochodzenia roszczeń związanych z przeprowadzoną rekrutacją, – podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność przetwarzania do realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora; uzasadnionym interesem administratora jest możliwość dochodzenia przez niego roszczeń.

 1. Administrator przestanie przetwarzać dane po zakończeniu rekrutacji oraz przedawnieniu roszczeń związanych z przeprowadzoną rekrutacją.
 2. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu administratora, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. W szczególności przysługuje Pani/Panu prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby marketingu bezpośredniego oraz profilowania.

W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy o pracę lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych.

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych lub z inspektorem ochrony danych. Dane kontaktowe wskazane są wyżej.

 1. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do odbiorców znajdujących się w państwach poza Europejskim Obszarem Gospodarczym.
 2. Podanie danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji.

Praca w mieście