PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838.

Monter Rusztowań

Miejsce pracy: Berno

Region: Cała Polska

Numer ref.: MR/SZW/KG2018

Opis stanowiska:

  • Montaż i demontaż rusztowań budowlanych
  • Praca na wysokościach

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w pracy jako monter rusztowań
  • Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

  • Stawkę 28,97 CHF / godzinę brutto + dieta dzienna 16 CHF
  • Praca na cały etat - min. 40 godzin / tydzień
  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy organizowane przez firmę
  • Praca w rejonie Berna

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.