Młodszy Specjalista ds. Business Intelligence i Hurtowni Danych

Katowice, śląskie, Polska
36 dni temu

Naszą pasją są wnętrza. Oferując szeroki wybór mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, pragniemy stać się częściąprzestrzeni, która wyraża charakter, styl i wartości naszych Klientów. W ten sposób pomagamy tworzyćniepowtarzalną atmosferę domu.

Naszą pasją są wnętrza. Oferując szeroki wybór mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, pragniemy stać się częścią przestrzeni, która wyraża charakter, styl i wartości naszych Klientów. W ten sposób pomagamy tworzyć niepowtarzalną atmosferę domu.

Dołącz do Zespołu Agata S.A. jako

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie oraz utrzymywanie istniejących procesów hurtowni danych;
  • Tworzenie nowych procesów w hurtowni danych;
  • Tworzenie nowych raportów, w tym również dla Zarządu, dyrektorów oraz kierowników spółki;
  • Analizowanie danych oraz szybkie rozwiązywanie problemów;
  • Aktywna współpraca z innymi osobami w obrębie działu i firmy;
  • Bezpośrednia podległość pod Menadżera ds. BI i Hurtowni Danych.

Oczekiwania:

  • Wyższe wykształcenia (mile widziane studia o profilu analizy danych i/lub Business Intelligence);
  • Znajomość SQL oraz T-SQL;
  • Znajomość baz danych (narzędzie SQL Server);
  • Umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego kojarzenia faktów;
  • Mile widziana znajomość narzędzi do wizualizacji danych (Tableau, Qlik, Cognos lub Power BI);
  • Mile widziana znajomość kontroli wersji (GitLab, GitHub);
  • Mile widziana znajomość narzędzi ETL;
  • Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane. Mile widziani absolwenci/absolwentki studiów wyższych lub studenci/studentki ostatniego roku studiów.

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiety sportowe do wyboru
  • Szkolenia zapewniające rozwój zawodowy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Pozytywna atmosfera pracy

Spotkajmy się i poznajmy bliżej!

Miejsce pracy: Katowice

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty, które spełnią w/w oczekiwania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesurekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.