w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Ruby on Rails Developer - nawet 16 000 zł + praca zdalna

Warszawa, mazowieckie, Polska
187 dni temu

To ogłoszenie wygasło 172 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Ruby on Rails Developer - nawet 16 000 zł + praca zdalna

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer ref.: RoR/CP/032019

Dołącz do nas i sam zdecyduj co Ci się bardziej opłaca!

Do wyboru otrzymasz pracę w systemie zdalnym lub stacjonarną w biurze jednego z naszych oddziałów. 

Zadecyduj także o formie zatrudnienia - umowa o pracę lub kontrakt. 

Docenimy Twoje zaangażowanie oferując Ci wynagrodzenie sięgające nawet 16 000 zł netto, a także atrakcyjny pakiet benefitów. 

Do Twoich głównych obowiązków będzie należało tworzenie oraz rozwijanie oprogramowania w oparciu o technologię Ruby on Rails. 

Jeśli posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku i znasz język angielski na poziomie B2 - jesteś dla nas idealnym Kandydatem!

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście