X5 Productions Sp. z o.o.

Jesteśmy liderami na polskim rynku w tworzeniu, kreowaniu i organizacji  projektów opartych na licencjach międzynarodowych marek takich jak Disney, Nickelodeon, Mattel itp.

KOORDYNATOR REALIZACJI EVENTÓW – SENIOR EVENT MANAGER

Miasto: Bydgoszcz

Region: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków m.in.:

- realizacja projektów eventowych obsługiwanych przez Agencję

- tworzenie i wdrażanie nowych koncepcji projektów marketingowych

- współpraca z Klientami Agencji w zakresie realizacji eventów

- koordynacja pracy pracowników Działu Realizacji

- przygotowywanie, kontrola kosztorysu realizowanych projektów

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

- umiejętności negocjacyjnych i  łatwości  rozwiązywania problemów

- wysokiej kultury osobistej i doskonałych zdolności budowania i pielęgnowania relacji międzyludzkich

- dużej samodzielności i skuteczności w działaniu

- otwartości i pozytywnego myślenia

- umiejętności pracy w zespole

- znajomości języka angielskiego w stopniu min. średniozaawansowanym

- gotowości do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy:

Oferujemy kandydatom:

- inspirująca pracę w międzynarodowym środowisku

- swobodę działania i wolność w procesie twórczym

- stabilne zatrudnienie

- wynagrodzenie plus prowizje uzależnioną od ilości i jakości realizowanych projektów