w aktówce

To ogłoszenie wygasło 53 dni temu

Metalkas Sp. z o.o. to intensywnie rozwijająca się spółka z kapitałem polskim, z 60 – letnią tradycją, o uznanej i ugruntowanej pozycji na rynku.


Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Grafik –WEBMASTER

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Region: kujawsko-pomorskie

ZAKRES ZADAŃ:

  • Kompleksowe opracowywanie projektów graficznych: na potrzeby komunikacji marketingowej online, m.in. infografiki, banery, strony www, aranżacje produktów - według podanej specyfikacji o charakterze reklamowym i informacyjnym;
  • Przygotowywanie oferty produktowej oraz ofert/prezentacji na podstawie pozyskanego wsadu merytorycznego;
  • Projektowanie graficzne elementów komunikacji internetowej – newsletter, social media;
  • DTP, projektowanie i przygotowywanie plików produkcyjnych dla opakowań i materiałów reklamowo-promocyjnych zgodnie z wymogami technicznymi;
  • Przygotowywanie materiałów (ulotek, katalogów, broszur) do druku wg dostarczonej specyfikacji;
  • Projektowanie reklam do prasy, magazynów oraz na potrzeby kampanii billboardowych;
  • Dbałość o spójną komunikację we wszystkich obszarach;
  • Inne prace graficzne w ramach posiadanych umiejętności.

OCZEKUJEMY:

·       Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

·       Bardzo dobrej znajomości:

o   programów Adobe Photoshop i Corel Draw,

o   języków: HTML5, CSS3 i PHP,

o   CMS (Joomla, Magento);

·       Umiejętności projektowania materiałów drukowanych i reklamowych;

·       Podstawowej znajomości języka angielskiego umożliwiającej czytanie dokumentacji;

·       Znajomości zagadnień związanych z fotografią produktową oraz aktualnych trendów w projektowaniu graficznym;

·       Kreatywności, rzetelności, bardzo dobrej organizacji pracy;

·       Umiejętności pracy pod presją czasu.

OFERUJEMY:

·     Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji;

·     Pracę w ambitnym zespole dynamicznie rozwijającym działalność spółki;

·     Możliwość rozwoju zawodowego.

KONTAKT:

adres:  Bydgoszcz, ul. Deszczowa 63

e-mail: hr@metalkas.com.pl

telefon: 693-627-075

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Metalkas Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

 Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Metalkas Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Deszczowej 63, 85-467 Bydgoszcz, (zwana dalej Spółką). Kontakt z osobą nadzorującą przetwarzanie danych osobowych w Spółce jest możliwy drogą elektroniczną pod adresem e-mail: iod@metalkas.com.pl Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 24 miesiące. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.metalkas.com.pl w polityce prywatności.

Aplikuj teraz

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Praca w mieście