w aktówce

To ogłoszenie wygasło 143 dni temu

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku od 20 lat. Od początku działalności specjalizujemy się w produktach ubezpieczeniowych i finansowych. W NAU cenimy pasję, uczciwość i zaangażowanie. Uważamy, że wspólna praca i odpowiedzialność pozwalają osiągnąć obrane cele, a odważne pomysły – zrealizować zamierzone wyniki. Dbamy o to, żeby praca w naszej organizacji przywodziła na myśl same pozytywne skojarzenia.


Młodszy Kierownik Produktu

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

 

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

 • kreowanie nowego produktu (system informatyczny dla przedszkoli),
 • testowanie rozwiązań i współpraca ze środowiskiem oświaty,
 • wprowadzanie produktu do sieci sprzedaży,
 • utrzymywanie relacji biznesowych z klientami – analiza potrzeb, konsultacje merytoryczne,
 • planowanie i realizacja działań promocyjnych w tym prowadzenie prezentacji i szkoleń produktowych,
 • merytoryczne oraz techniczne wsparcie pracy użytkowników systemu,
 • analizowanie rynku i podejmowanie działań prowadzących do podniesienia poziomu sprzedaży.

 

 

Oczekujemy:

 • min. 2-letniego doświadczenia w roli Junior Product Managera systemu informatycznego (zarządzanie wymaganiami, akceptacja zadań, analizowanie pomysłów, wdrożenie nowych rozwiązań),
 • wykształcenia wyższego - mile widziane kierunki informatyczne/zarządzanie,
 • umiejętności współpracy z klientem wewnętrznym i zewnętrznym (dostawcami usług),
 • umiejętności nawiązywania relacji biznesowych, komunikatywności,
 • skrupulatności i sumienności,
 • kreatywności i umiejętności pracy zespołowej.

 

 

Dołączając do nas zyskujesz:

 • elastyczną formę zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B,
 • pracę z konkurencyjnym i atrakcyjnym produktem,
 • możliwość realizacji własnych pomysłów,
 • pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, zniżki do teatru i kina,
 • biuro w dogodnej lokalizacji - znajdujemy się tuż obok stacji metra Centrum Nauki Kopernik.

Aplikuj teraz

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy 

 1. Administratorem Pani/Pana danych jest Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.
 2. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email nau@nau.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.nau.pl lub pisemnie na adres siedziby administratora.
 3. U administratora danych osobowych wyznaczony jest inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować poprzez email iodo@nau.pl lub pisemnie na adres siedziby administratora.
 4. Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w celu:

– rekrutacji - podstawą przetwarzania danych jest niezbędność podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przez zawarciem umowy,

– ewentualnie w celu dochodzenia roszczeń związanych z przeprowadzoną rekrutacją, – podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność przetwarzania do realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora; uzasadnionym interesem administratora jest możliwość dochodzenia przez niego roszczeń.

 1. Administrator przestanie przetwarzać dane po zakończeniu rekrutacji oraz przedawnieniu roszczeń związanych z przeprowadzoną rekrutacją.
 2. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu administratora, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. W szczególności przysługuje Pani/Panu prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby marketingu bezpośredniego oraz profilowania.

W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy o pracę lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych.

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych lub z inspektorem ochrony danych. Dane kontaktowe wskazane są wyżej.

 1. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do odbiorców znajdujących się w państwach poza Europejskim Obszarem Gospodarczym.
 2. Podanie danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji.

Praca w mieście