Specjalista ds. Procesów Technologicznych

Warszawa, mazowieckie, Polska
67 dni temu

Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla. Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Tym razem jeden z naszych Klientów znalazł się w potrzebie zatrudnienia specjalisty z obszaru technologii produkcyjnej. W związku z tym poniżej prezentujemy ofertę pracy dostępną w jednym z warszawskich przedsiębiorstw.

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
KORZYŚCI ZATRUDNIENIA:
  • stabilne zatrudnienie w znanej, renomowanej firmie z branży technologicznej
  • konkurencyjne wynagrodzenie z możliwością negocjacji
  • kwartalny system premiowy
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • udział w imprezach integracyjnych
ZAKRES ZADAŃ:
  • dbanie o prawidłowości procesu technologicznego
  • usprawnianie procesów produkcyjnych oraz wdrażanie nowych technologii
  • sprawowanie pieczy nad stosowną dokumentacją
  • wsparcie w zakresie doszkalania pracowników firmy
  • inne prace związanie z doskonaleniem procesu produkcyjnego
OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - minimum 2 lata
  • wykształcenie wyższe inżynierskie
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji lub do kontaktu mailowego: a.wroblewska@ksservice.pl

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.