ART Solutions Sp. z o.o. Sp. k.

Firma ART Solutions Sp. z o.o. Sp. k., specjalizująca się w innowacyjnym segmencie rynku medycznego, poszukuje kandydatów do pracy z szeroką gamą produktów i rozwiązań stosowanych w technikach wspomaganego rozrodu:

Junior Sales Representative

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Prowadzenie spotkań, prezentacja produktów, przygotowywanie ofert oraz negocjacje warunków współpracy z klientami.  Promowanie i aktywna sprzedaż produktów oraz realizacja planów sprzedażowych do przypisanej grupy klientów. Aktywne, samodzielne wyszukiwanie nowych klientów i szans sprzedaży.  Merytoryczna znajomość produktów, wsparcie techniczne i szkoleniowe dla klientów oraz koordynacja procesu sprzedaży. Nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji z klientami. Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe – medyczne, embriolog, biologiczne bądź biotechnologiczne. Mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium oraz znajomość technik wspomaganego rozrodu. Odpowiedzialność i dokładność w realizacji obowiązków, otwartość, komunikatywność, samodzielność. Prawo jazdy kat. B. Znajomość języka Angielskiego. Gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie kraju. Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Stabilną i ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole. Stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premii. Możliwość rozwoju swoich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji. Niezbędne narzędzia w codziennej pracy: samochód, laptop, telefon.