Arkadia Park Deweloper

Firma Arkadia Park Deweloper posiadająca długoletnie doświadczenie na rynku mieszkaniowym poszukuje kandydata na stanowisko specjalista ds. sprzedaży mieszkań. Rekrutacja jest związana z dynamicznym rozwojem portfela nieruchomości i za tym idącymi nowymi inwestycjami. Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się kompleksowo procesem sprzedaży oferowanych lokali mieszkaniowych w Nowej Soli.

Specjalista ds. sprzedaży mieszkań

Miasto: Nowa Sól

Region: lubuskie

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie i kompleksowa obsługa Klientów w procesie sprzedaży nieruchomości deweloperskich.
  • Pozyskiwanie i kompleksowa obsługa Klientów w procesie najmu nieruchomości mieszkaniowych.

  • Oferowanie i prezentacja ofert mieszkaniowych.

  • Realizacja zadań i targetów sprzedażowych.

  • Wsparcie Klientów w zakresie kompletowania dokumentów i przekazywania mieszkań.

  • Udział w zawieraniu transakcji związanych z podpisywaniem umów sprzedaży i umów najmu nieruchomości mieszkaniowych (m. in. rezerwacyjnych i deweloperskich).
  • Prowadzenie negocjacji z Klientem.
  • Współpraca z doradcą Klienta ds. kredytów hipotecznych.
  • Ofertowanie nieruchomości na portalach ogłoszeniowych.
  • Inne czynności niezbędne w procesie sprzedaży i kreowaniu nowych projektów

Wymagania:

Idealny kandydat to osoba:

  • Pełna entuzjazmu, która nie boi się wyzwań.
  • Potrafiąca pracować pod presją czasu.
  • O wysokiej kulturze osobistej, potrafiąca odnaleźć się w każdej sytuacji.
  • Lubiąca pracę z ludźmi oraz wyzwania, które stawiają przed nią kolejni Klienci.
  • Zainteresowana tematyką nieruchomości.
  • Potrafiąca aktywnie pozyskiwać Klientów i posiadająca zdolności handlowe.
  • Z doświadczeniem zawodowym zdobytym w segmencie obrotu nieruchomościami.
  • posiadająca wykształcenie wyższe - mile widziane,
  • posiadająca znajomość MS Office,
  • posiadająca znajomość programu AutoCad - mile widziane,
  • posiadająca prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Współpraca oparta o umowę o prace lub kontrakt B2B
  • Realny wpływ na rozwój firmy poprzez udziałw  rozwoju nowych projektów
  • Możliwość współpracy z doświadczoną kadrą