Doradztwo Finansowe - Danuta Morawiak

Jesteśmy multiagencją ubezpieczeniową z wieloletnim doświadzceniem na rynku inwestycji oraz ubezpieczeń na życie.

Posiadamy umowy z najważniejszymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, takimi jak: Compensa, Ergo Hestia, Prudential i Aegon

Agent Ubezpieczeniowy

Miasto: Stargard Szczeciński

Region: zachodniopomorskie

Opis stanowiska:

Pozyskiwanie nowych Klientów oraz obsługa serwisowa podpisanych polis.

Wymagania:

Poszukujemy doświadczonego agenta ubezpieczeniowego posiadającego działalność gospodarczą, specjalizującego się w ubezpieczeniach na życie  i chcącego poszerzyć swoją ofertę.

Oferujemy:

Zapewniamy udział w szkoleniach organizowanych przez czołowe Towarzystwa Ubezpieczeniowe, zdobycie niezbędnych uprawnień, atrakcyjny system premiowy oraz prowizyjny.

Udostępniamy biuro w atrakcyjnej lokalizacji oraz zaplecze administracyjne.

Zatrudnienie na podstawie umowy o współpracy.

Dostęp do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.