Specjalista ds. administracyjno-księgowych z językiem francuskim

Warszawa, mazowieckie, Polska
22 dni temu

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC. Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: BPO/GER/OTC/1050/WAW/2019

Zadania:

  • tworzeniu zleceń sprzedaży i zamówień do dostawców;
  • wystawianiu faktur sprzedaży, m in. za sprzęt (m. in. bankomaty, stanowiska kasowe)
  • wystawianiu faktur za kontrakty na serwisowanie sprzętu
  • administracji i kontroli danych w systemie
  • zarzadzaniu danymi- tzw. Master Data
  • tworzeniu zleceń zamówień sprzętu z magazynu

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • znajomości języka francuskiego i angielskiego na poziomie min. B2
  • dostępności do pracy na pełen etat (8-16; 9-17, pon-pt).
  • znajomości MS Office, szczególnie Excel
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

Nasz Klient oferuje:

  • szkolenia przygotowujace do pracy na stanowisku
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o prace
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportow)

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.