Młodszy kierownik projektów

Warszawa, Św. Barbary 8, mazowieckie, Polska
152 dni temu

(umowa na czas określony w celu zastępstwa pracownika)

Warszawa, św. Barbary 8
Region: mazowieckie
Nasz Standard

Jesteśmy w czołówce firm w rankingu Top Employer Polska. Co to oznacza? Mniej więcej tyle, że trudno znaleźć lepszego pracodawcę na rynku. To też pewność, że praca z nami to nie tylko wykonywanie zadań - to wyjątkowa misja poprawiania jakości życia milionów Polaków przez rozwiązania telekomunikacyjne.

Zadania
  • kierowanie, planowanie, monitorowanie strumienia w projekcie
  • analizy biznesowe dla inicjowanych projektów w obszarze, przygotowanie Statement of Work
  • przygotowywanie ofert cenowych dla klientów wewnętrznych
  • zapewnienie rzetelnej informacji sponsorowi projektu, członkom zespołu oraz innym jego interesariuszom
  • identyfikacja czynników ryzyka, ocena prawdopodobieństwa i wpływu ryzyka minimalizowanie wpływu ryzyka na zarządzaną część projektu
Pasujesz
do nas jeżeli
  • masz doświadczenie w tworzeniu business case'ów
  • potrafisz tworzyć analizy biznesowe dla projektów telco/IT
  • masz doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem projektowym ( mile widziane )
  • masz wykształcenie wyższe kierunkowe
  • znasz język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację