Główny Specjalista Rozwoju Sieci i Usług

Warszawa, Św. Barbary 8, mazowieckie, Polska
30 dni temu

(Rozwój Platform Usługowych)

Warszawa, św. Barbary 8
Region: mazowieckie

Jesteśmy nr 1 w rankingu Top Employer Polska – co to oznacza? Mniej więcej tyle, że trudno znaleźć lepszego pracodawcę na rynku. To też pewność, że praca z nami to nie tylko wykonywanie zadań – to wyjątkowa misja poprawiania jakości życia milionów Polaków poprzez rozwiązania telekomunikacyjne.

Zadania
  • realizowanie projektów dla Orange Polska oraz zlecanych przez grupę Orange w ramach procesu dzielenia się specjalistyczną wiedzą oraz współpraca w ramach centr kompetencji
  • przygotowywanie i realizacja testów usług i systemów, przygotowywanie środowisk technicznych
  • tworzenie architektury podległych domen technologicznych
  • współpraca z obszarem biznesowym przy tworzeniu koncepcji usług
  • rekomendowanie potencjalnych rozwiązań na podstawie walidacji
  • przygotowywanie dokumentacji: analiza wykonalności/HLD/LLD dotyczącej  projektowanie nowych lub modyfikacji istniejących koncepcji rozwiązań
Pasujesz
do nas jeżeli
  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znasz systemy Linux OS [ poziom użytkownika, zadania administracyjne dla środowisk testowych]
  • umiesz wykonywać testy oprogramowania
  • umiesz programować proste aplikacje i skrypty (java,node.js)
  • masz doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów teleinformatycznych
  • znasz protokoły telekomunikacyjne i informatyczne
  • znasz zagadnienia sieciowe [bazowe konfiguracje LAN]
  • znasz język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • masz wykształcenie wyższe w obszarze informatyki lub telekomunikacji