NodeJS Backend Developer (Mid / Senior)

Wrocław, dolnośląskie, Polska
4 dni temu
TeamQuest Sp. z o.o.
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
TeamQuest Sp. z o.o. - Znajdź z nami pracę!

Polska firma związana z IT - oprogramowania, została założona w 2017 roku. Obecnie firma pracuje nad rozwojem autorskiej aplikacji SaaSowej, która będzie miała na celu integrację z platformami: Spotify, Google Adwords, Amazon i Facebook dla rynku e-commerce. Jeżeli jesteś osobą, która uwielbia wyzwania i chce się rozwijać, to u nas znajdziesz miejsce dla siebie. Firma jest startupem który zrewolucjonizuje tworzenie reklam Google Ads w Internecie. Wierzą, że dzięki pracy całego zespołu, są w stanie stworzyć najlepszy produkt do reklamy swoich produktów w sieci. W związku z tym do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr referencyjny: GL201903/19030048

Deco

Obowiązki:
  • Odpowiedzialność za rozwijanie autorskiej aplikacji
  • Pisanie kodu i służenie pomocą innym programistom
  • Dowolność i odpowiedzialność za tworzenie architektury backendu
  • Dowolność i odpowiedzialność za tworzenie architektury i strukturę bazy danych
  • Dowolność i odpowiedzialność za tworzenie architektury szeroko rozumianej infrastruktury (od serwerów po Dockery)
  • Tworzenie nowych funkcjonalności i utrzymanie obecnych (90/10)
Wymagania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie komercyjne
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript
  • Bardzo dobra znajomość NodeJS
  • Bardzo dobra znajomość biblioteki Express.js i narzędzi do budowania profesjonalnych webaplikacji
  • Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych
  • Bardzo dobra znajomość dobrych praktyk programowania (clean code)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum B1)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z ReactJS
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B / umowę o pracę / umowę o dzieło
  • Płatny urlop i L4 przy umowie B2B
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość pracy zdalnej do 5 dni w miesiącu
  • Pracuj tak, jak lubisz: na jednym monitorze lub dwóch
  • Biuro w samym centrum Wrocławia - przy Głównym Rynku

Dodatkowe informacje:

  • Miej wpływ na tworzoną aplikację! To Ty decydujesz, jak będzie wyglądać! :)