w aktówce

To ogłoszenie wygasło 137 dni temu

Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne/ Warszawa

CFI Hotels Group to dynamicznie rozwijająca się sieć obiektów hotelowych w Polsce. Obecnie posiadamy 14 lokalizacji oferujących doskonałą jakość, profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny. W tym Centrum Szkoleniowo Konferencyjne Falenty. Naszymi Klientami są zarówno firmy planujące organizację konferencji, sympozjów i szkoleń jak i rodziny spragnione luksusowego relaksu w najbardziej urokliwych zakątkach kraju.

Kierownik Sali

Miasto: Falenty

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Kierownik zmiany jest odpowiedzialny za wizerunek restauracji i zapewnienie najwyższych standardów obsługi Gości poprzez idealne prowadzenie zmiany. Kierownik zmiany wprowadza pozytywną atmosferę i motywuje podległych pracowników, w celu osiągnięcia najlepszych wyników i satysfakcji z pracy. Oto Twoje obowiązki w Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne pod Warszawą: dbanie o wizerunek firmy odpowiedzialność za realizację przyjętych standardów osiąganie wyznaczonych celów maksymalizacja zysków zarządzanie i kontrola pracy zespołu raportowanie wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

Jeśli masz: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku posiadasz umiejętność budowania dobrych relacji i zarządzania zespołem jesteś odporna/y na stres cechuje Cię wysoka kultura osobista swobodnie posługujesz się językiem polskim i angielskim jesteś dyspozycyjna/y To jest praca dla Ciebie! Napisz do nas!

Oferujemy:

  • elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  • atrakcyjne wynagrodzenie pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole
  • elastyczny czas pracy
  • szkolenie wdrożeniowe
  • prace w stabilnej prestiżowej firmie
  • premię zgodnie z regulaminem premiowania w spółce
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Central Fund of Immovables Sp. z o.o. z siedzibą w 90-312 Łódź, Pl. Zwycięstwa 2, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy Central Fund of Immovables Sp. z o.o. z siedzibą w 90-312 Łódź, Pl. Zwycięstwa 2 (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Central Fund of Immovables Sp. z o.o. z siedzibą w 90-312 Łódź, Pl. Zwycięstwa 2 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. 3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres trwania rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Aplikuj teraz

Praca w mieście