Co robimy w Dailyfruits? – promujemy zdrową żywność, edukujemy pracodawców i pracowników firm, dostarczamy zdrowe przekąski do biur i zakładów pracy w całej Polsce.

Dlaczego to robimy? – uważamy, że w Polsce potrzebna jest zmiana nawyków żywieniowych. Widzimy, że nasza usługa jest bardzo pozytywnie przyjmowana.

Dlaczego to jest ważne? - odpowiednie żywienie w pracy zwiększa komfort życia i efektywność w pracy.

Gdzie i od kiedy? – od 2011 roku, obecne działamy w całej Polsce. Nasz zespół liczy ponad 100 osób mimo to potrzebujemy jeszcze Ciebie.

Obecnie szukamy chętnych do dołączenia do nas na stanowisku:

Regionalny specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Wrocław

Jeżeli:

  • Tak jak My Jesteś entuzjastą zdrowego stylu życia.
  • Lubisz i czujesz sprzedaż
  • Masz minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B.
  • Szukasz nowych możliwości.
  • Nie boisz się wyzwań.

PRZYJDŹ DO NAS I POKAŻ, ŻE TWOJE UMIEJĘTNOŚCI I DOŚWIADCZENIE SĄ NAM NIEZBĘDNE.

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów na rynku B2B oraz utrzymywanie relacji handlowych z obecnymi.
  • Prowadzenie spotkań handlowych z osobami decyzyjnymi w największych firmach w Polsce,
  • Prowadzenie negocjacji i przygotowywanie ofert handlowych,
  • Uczestnictwo w wybranych targach i konferencjach,
  • Poszukiwanie możliwości współpracy z Klientami w nowych obszarach.
  • Wpływ na politykę produktową firmy.

Od Ciebie będziemy oczekiwać:

  • Samodzielności w prowadzeniu efektywnego procesu handlowego,
  • Swobody w nawiązywaniu oraz rozwijaniu relacji biznesowych,
  • Odbywania około 2 spotkań handlowych dziennie.
  • Raportowania wyników swoich działań i pracy w systemach CRM i ERP,
  • Praktycznej znajomości pakietu biurowego MS Office,
  • Ścisłej współpracy z Kierownikiem Regionu oraz Dyrektorem Handlowym,
  • Czynnego prawa jazdy kategorii B,
  • Kreatywności i dynamiki w działaniu,
  • Konsekwencji w dążeniu do celu,
  • Odpowiedzialności, sumienności i rzetelności w realizacji powierzonych zadań,
  • Entuzjazmu i otwartości na nowe wyzwania.

Oferujemy:

  • Pracę w młodym zespole o luźnej, niekorporacyjnej strukturze,
  • Możliwość sprzedaży nowego, zdrowego benefitu, bardzo dobrze odbieranego na rynku.
  • Dużo swobody w działaniu, możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach,
  • Wysokie wynagrodzenie,
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Narzędzia umożliwiające realizację celów: samochód służbowy, laptop, telefon,
  • Kartę na siłownię i opiekę medyczną,
  • Dodatkowe benefity- w tym szkolenia i mnóstwo zdrowych owoców.

Jeśli czujesz, że chcesz być Twórcą, nie tworzywem, to prześlij do nas swoje CV.

 Informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami, więc wyróżnij się już na wstępie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Dailyfruits s.c. Bartosz Krudysz, Jacek Kwiecień z siedzibą w Warszawie (02-495), ul. Posag 7 Panien 1a. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Dailyfruits s.c. Bartosz Krudysz, Jacek Kwiecień danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem praca@dailyfruits.pl.