Kierownik robót SRK (sterowanie ruchem kolejowym)

Warszawa/Garwolin/Małkinia, mazowieckie, Polska
41 dni temu

DP System Sp. z o.o.

DP System jest firmą inżynierską specjalizującą się w realizacji projektów z automatyki. Szczególne kompetencje i referencje posiadamy w następujących sektorach: automatyki kolejowej, przemysłowej i technicznego utrzymania nieruchomości.

W związku z realizowanymi i planowanymi projektami inwestycyjnymi poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miasto: Warszawa/Garwolin/Małkinia

Region: mazowieckie

TO OGŁOSZENIE JEST DLA CIEBIE – jeśli chcesz:

  • otrzymywać PONADPRZECIĘTNE WYNAGRODZENIE adekwatne do posiadanej wiedzy, doświadczenia i uprawnień,
  • pracować przy realizacji prestiżowych projektów,
  • zdobyć cenne doświadczenie zawodowe,
  • pracować na podstawie umowy o pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • mieć możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji technicznych i kompetencji organizacyjnych,
  • korzystać z pakietu socjalnego po okresie próbnym.

A POSIADASZ:

  • wykształcenie techniczne,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w zakresie sterowania ruchem kolejowym, lub inne obejmujące zakres srk,
  • doświadczenie na stanowiskach związanych z naprawą, utrzymaniem lub instalacją urządzeń srk,
  • zaangażowanie, rzetelność oraz odpowiedzialność,
  • chęć podejmowania wyzwań i jesteś samodzielny w działaniu,
  • gotowość do częstych podróży służbowych i jesteś dyspozycyjny,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętności kierowania zespołem i pracy w grupie,
  • znajomość pakietu MS Office  (Excel, Word).

Dodatkowe atuty:

  • znajomość zagadnień projektowania instalacji srk.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pełnienie obowiązków kierownika robót w zakresie sterowania ruchem kolejowym, zgodnie z wymogami Prawa Budowlanego,
  • przeprowadzanie oraz koordynowanie procesów wyboru podwykonawców, dostawców,
  • weryfikacja dokumentacji pod względem kompletności, funkcjonalności i zgodności z przepisami dokumentacji powykonawczej,
  • optymalizacja kosztów projektu (dbałość o wynik finansowy),
  • zarządzanie zespołem ludzi – pracowników budowlanych, firm podwykonawczych,
  • współpraca z innymi działami firmy,
  • organizacja zaplecza budowy.

Nie czekaj! Aplikuj już dziś…

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku "Aplikuj teraz" w temacie wiadomości wpisując: CV – Kierownik robót srk

Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, odpowiadającymi naszym wymaganiom.

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:

Na podstawie  art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest  DP System Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (91-492) przy  ul. Bema 61, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sadowego pod nr KRS: 0000217203, NIP: 7282538813,  moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko Kierownik Robót SRK. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.