Business Development Engineer

Wrocław, dolnośląskie, Polska
150 dni temu

Polska, Wrocław 32574/001 Permanent

Naszym klientem jest jeden z wiodących producentów z branży przetwórstwa metalu w Europie.

Podsumowanie / Job summary:

W związku z ciągłym rozwojem naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko Business Development Inżyniera, który będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów w regionie Południowej Polski.

Opis stanowiska / Job description:

* pozyskiwanie nowych klientów i podtrzymywanie handlowych relacji z dotychczasowymi klientami;
* aktywna współpraca z projektantami, inwestorami oraz generalnymi wykonawcami;
* obserwacja rynku oraz konkurencji;
* realizacja planów sprzedaży;
* doradztwo techniczne i wspieranie procesu projektowego;
* sporządzanie ofert technicznych w porozumieniu z działem konstrukcyjnym, produkcją i kontrolingiem;
* odpowiedzialność za asortyment;

Kogo szukamy / Profile description:

Wymagania:
* znajomość sytuacji rynkowej w zakresie spawalnictwa, inżynierii procesowej, odpylania, techniki pomieszczeń czystych;
* znajomość technik spawania, konstrukcji;
* znajomość zagadnień handlowych;
* komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego;
* łatwość nawiązywania kontaktów zawodowych i dobra organizacja pracy;
* prawo jazdy kat. B;
* dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie;
* wykształcenie wyższe techniczne;
* minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży wentylacyjnej lub w zakresie konstrukcji spawanych;

Oferujemy / We offer:

* atrakcyjne warunki zatrudnienia;
* szkolenia w zakładach grupy w Niemczech;
* home office;
* przyjazną atmosferę w międzynarodowym środowisku.

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page