MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. K. - Agencji Pracy Tymczasowej z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru: 9466,  specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne dla swojego Klienta  dynamicznie rozwijającej się firmy z branży odzieżowej poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Pracownik Realizacji Zamówień

Miejsce pracy: Zakrzów k. Wieliczki

Region: małopolskie

Numer ref.: PPZW/03/2018

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kompletowanie zamówień zgodnie ze zleceniem

  • Pakowanie odzieży, obuwia, akcesoriów ściśle według wytycznych
  • Obsługa zwrotów
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Inne zadania zlecone

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i sumienność
  • Dobra znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

NASZYM KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Atrakcyjną stawkę godzinową !!!

  • Pracę w miłej atmosferze
  • Możliwość nawiązania współpracy na dłuższy okres czasu
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno- prawną.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej aktualne CV za pomocą przycisku: