PHP Senior Developer

Warszawa, mazowieckie, Polska
139 dni temu

TeamQuest Sp. z o.o.
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
TeamQuest Sp. z o.o. - Znajdź z nami pracę!

Dla doświadczonego startupa tworzącego dla innych podmiotów gospodarczych platformę do internetowej rezerwacji wizyt poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: GL201904/19040001

Deco

Obowiązki:
  • Rozbudowa i utrzymanie platformy internetowej
  • Tworzenie wysokiej jakości i przejrzystego kodu
  • Proponowanie sprawdzonych i innowacyjnych rozwiązań projektowych
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość PHP5 lub PHP7
  • Znajomość frameworków typu MVC
  • Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych SQL
  • Umiejętność pracy w metodyce SCRUM
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • Znajomość AWS
  • Znajomość nie relacyjnych baz danych NoSQL
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Wpływ na kształt systemu
  • Siłownia na terenie miejsca pracy