Główny Architekt Usług TV

Warszawa, Św. Barbary 8, mazowieckie, Polska
140 dni temu

Warszawa, św. Barbary 8
Region: mazowieckie

Jesteśmy nr 1 w rankingu Top Employer Polska – co to oznacza? Mniej więcej tyle, że trudno znaleźć lepszego pracodawcę na rynku. To też pewność, że praca z nami to nie tylko wykonywanie zadań – to wyjątkowa misja poprawiania jakości życia milionów Polaków poprzez rozwiązania telekomunikacyjne.

Zadania
  • tworzenie koncepcji, zmian architektury sieci i platform usługowych TV
  • proponowanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze usług oraz urządzeń TV
  • przygotowywanie i realizację projektów rozwojowych w  zakresie wprowadzenia nowych technologii i usług TV
  • współpraca z partnerami zewnętrznymi i wewnętrznymi, w dużej mierze o charakterze międzynarodowym
Pasujesz
do nas jeżeli
  • kilkuletnie doświadczenie we wdrażaniu projektów technologicznych,
  • wiedza z zakresu budowy oraz architektury rozwiązań TV  (plaforma, headend, systemy zabezpieczeń treści, rozwiązania chmurowe)
  • wykształcenie wyższe, preferowane z obszaru informatyki, telekomunikacji
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • rozwinięte umiejętności analiz i syntezy danych