PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Elektryk

Miejsce pracy: Szwajcaria

Region: Cała Polska

Numer ref.: E/SZW/KG

Opis stanowiska:

  • Praca na zakładach przemysłowych
  • Wykonywanie domowych instalacji
  • Podłączanie szaf sterowniczych
  • Okablowanie maszyn
  • Charakter pracy w zależności od projektu

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
  • Mile widziany własny samochód
  • Aktualne doświadczenie w zawodzie elektryka - min. 4 lata
  • Chęci do pracy i wyjazdu za granicę do Szwajcarii

Oferujemy:

  • Stawkę zależną od doświadczenia 33,50 - 35,00 CHF / godzinę brutto
  • Tygodniowe wypłaty
  • Pracę na pełen etat - 40 godzin w tygodniu
  • Możliwość stałej współpracy
  • Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl