Kosztorysant

Polska, Śląskie 33432/001 Permanent

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży wydobywczej/ przetwórstwa surowców, wchodzącej w nowe rynki, poszukujemy doświadczonego kosztorysanta. Kandydat będzie miał autonomię w działaniu oraz możliwość realizowania różnorodnych projektów.

Podsumowanie / Job summary:

Opis stanowiska / Job description:

* Sporządzanie przedmiarów z projektu budowlanego;
* Sporządzanie kosztorysu prac montażowych;
* Analiza i tworzenie dokumentacji technicznej w związku z realizacją prac budowlanych;
* Tworzenie raportów związanych z rozliczeniem kosztów budowy;
* Współpraca z podwykonawcami oraz Klientami w zakresie koniecznym do sporządzania kosztorysu;

Kogo szukamy / Profile description:

* Doświadczenie na analogicznym stanowisku;
* Bardzo dobra znajomość programu AutoCAD;
* Bardzo dobra znajomość MS Office;
* Dyspozycyjność, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań;
* Mile widziana znajomość branży ceramiki lub kamienia naturalnego;

Oferujemy / We offer:

* Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00;
* Kodeksową umowę o pracę, pierwszą na okres próbny 3 miesięcy, docelowo na czas nieokreślony;
* Możliwość rozwoju i poznania specyfiki pracy w branży kamieniarskiej;
* Podstawowe narzędzia pracy jak laptop i telefon służbowy;
* Stabilne i długofalowe zatrudnienie;

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page