Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Kierownik zmianowy

Miejsce pracy: Skierniewice

Region: łódzkie

Numer ref.: KZ/WS-04/19

Zadania:

- organizowanie i kierowanie pracą podległego zespołu

- decydowanie o kolejności realizowanych zleceń

- zatwierdzanie wzoru egzemplarza próbnego produktu do dalszej produkcji i prowadzenie instruktażu wykonania produktu

- nadzór nad przebiegiem i terminowością produkcji

- zapewnienie odpowiednich materiałów/narządzi na poszczególnych stanowiskach

- pobieranie z magazynu materiałów/surowców niezbędnych do prawidłowej pracy podległego mu działu poprzez program WMS

- kontrola zgodności etykiet do poszczególnych zleceń

- archiwizacja zamówień

- cykliczne raportowanie do dyrektora ds. produkcji stanu przebiegu praca produkcyjnych

- zgłaszanie potrzeb rekrutacyjnych do działu personalnego

- tworzenie planów urlopowych , sprawdzanie i podpisywanie list obecności

- prowadzenie instruktażu stanowiskowego / szkolenia nowozatrudnionych pracowników

- przestrzeganie  zasad BHP na stanowisku pracy

- współpraca z innymi działami w firmie

- ewidencjonowanie reklamacji wewnętrznych

- przestrzeganie procedur i instrukcji systemu zarządzania jakością obowiązujących na stanowisku pracy

- dbanie o porządek na stanowisku pracy swój i swojego zespołu

- przestrzeganie procedur BHP i PPOŻ na terenie zakładu pracy

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- praktyczna znajomość MS Excel

- doświadczenia w pracy z systemem ERP

- dociekliwość i dokładność

- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Oferujemy:

- ciekawą i satysfakcjonującą pracę

- umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i kompetencji

- narzędzia pracy niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych

- stabilne zatrudnienie i perspektywę długofalowej współpracy

- bogaty pakiet socjalny m.in pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe na życie, karty Multisport

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie z branży poligraficznej

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.