Specjalista ds. Zakupów

Miejsce pracy: Starogard Gdański
Region: pomorskie

OFERUJEMY

  • Stałe wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Szkolenia
  • Prezenty świąteczne
  • Kartę sportową
  • Dodatkowe ubezpieczenia
  • Pakiet relokacyjny

JAK PRACUJEMY I Z KIM PRACUJEMY

  • Regularny czas pracy
  • praca w zespole
  • ponad 7000 pracowników

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Zapewnienie dostępności komponentów do produkcji (składanie i nadzór nad realizacją zamówień, dostosowywanie harmonogramów dostaw do zmian popytu)
  • Zlecanie transportu
  • Optymalizacja wielkości dostaw oraz  poziomu zapasów
  • Zagospodarowanie zapasów wolnorotujących i zbędnych
  • Obsługa systemów informatycznych
  • Przygotowywanie raportów.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie o profilu farmaceutycznym, chemicznym lub pokrewnym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel i pozostałych programów pakietu MS Office
  • Znajomość relacyjnych baz danych i systemów raportowania (np. Power BI, Oracle BI);
  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP
  • Znajomość podstaw handlu zagranicznego i doświadczenie w realizacji zakupów importowych
  • Dokładność i skrupulatność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zdolność do szybkiego uczenia się.