Senior Developer .NET

Warszawa, mazowieckie, Polska
20 dni temu

TeamQuest Sp. z o.o.
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
TeamQuest Sp. z o.o. - Znajdź z nami pracę!

Dla międzynarodowego producenta systemów zarządzania przedsiębiorstwem od ponad 20 lat na rynku polskim dostarczającego rozwiązań dla małych i średnich firm poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: GL201904/19040017

Deco

Obowiązki:
  • Rozwój produktu i jego funkcjonalności
  • Pełnienie kluczowej roli przy projektowaniu zmian jako Product Designer
  • Przewodzenie procesom ewaluacji narzędzi, technologii, standardów prac
  • Udzielanie wsparcia merytorycznego zespołowi programistów (funkcja Tech Leadera)
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość C#
  • Bardzo dobra znajomość .NET
  • Bardzo dobra znajomość DevExpress
  • Bardzo dobra znajomość SQL Serwer
  • Umiejętność pracy w metodyce SCRUM
  • Bardzo dobra znajomość WPF
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

Mile widziane:

  • Orientacja w rynku produktów i rozwiązań klasy ERP
  • Znajomość zagadnień biznesowych z zakresu finansów i księgowości
  • Znajomość MFC, TFS
  • Znajomość języka C++
  • Znajomość Entity Framework
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + bonus roczny
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowe 5 dni urlopu rocznie do wykorzystania na wolontariat
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Dofinansowanie do parkingu