IT Service Desk Specialist

Warszawa, mazowieckie, Polska
140 dni temu

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC. Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

Location: Warszawa

Region: mazowieckie

Ref. number: IT/W/4149/2019

Opis stanowiska:

  • Zapewnianie wsparcia użytkownikom końcowym,
  • Dostosowywanie działalności IT do biznesu, ustalanie priorytetów i dostarczanie środków, aby szybko rozwiązać problemy użytkowników końcowych,
  • Współpraca ze wsparciem drugiej linii lub zewnętrznymi dostawcami we wszystkich zadaniach związanych z infrastrukturą IT oraz problemami z aplikacjami w celu uniknięcia lub rozwiązania problemów i incydentów,
  • Monitorowanie i ustalanie priorytetów oraz dokumentowanie wszystkich incydentów zgłoszonych do działu obsługi klienta za pomocą odpowiednich narzędzi zgodnie z procedurą zarządzania incydentami, aby uniknąć przyszłych incydentów,
  • Diagnozowanie problemów związanych z oprogramowaniem, po to aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie, a tym samym pomóc użytkownikowi końcowemu.

Wymagania:

   ·   Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

   ·   Wyższe wykształcenie - min. licencjat uczelni technicznej,

   ·   Wiedza na temat metodologii ITIL - znajomość incydentów, zmian i zarządzania problemami będzie uznawane za zaletę,

   ·   Podejście zorientowane na klienta,

   ·    Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,

   ·   Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Please enclose the following statement in your application:
"I hereby agree for processing the following personalinformation strictly for the purposes of recruitment processes in accordance with the regulation for the protection ofpersonal data, passed on 29.08.1997 (Dz.U. No. 133, item 883)".