Xamarin Native Developer

Wrocław, dolnośląskie, Polska
140 dni temu

TeamQuest Sp. z o.o.
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
TeamQuest Sp. z o.o. - Znajdź z nami pracę!

Pragniemy zaprosić do współpracy programistów .NET, którzy chcą sprawić, by sportowcy na całym świecie mogli stawać się co raz lepsi w swoich dyscyplinach poprzez analizę danych. Wspólnie z naszym partnerem,liderem w dostarczaniu technologii stosowanych w sporcie, budujemy zespół specjalistów zorientowanych na Xamarin, który współtworzyć będzie aplikację poświęconą piłce nożnej.

Miejsce pracy: Wrocław
Nr referencyjny: GL201904/19040031

Deco

Obowiązki:
  • Budowa i rozwój aplikacji dla klienta zewnętrznego
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej zgodnie z przyjętymi standardami
  • Tworzenie testów jednostkowych wytworzonego kodu
Wymagania:
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość Xamarin Native (iOS, Android)
  • Znajomość .NET
  • Znajomość C#
  • Znajomość wzorca MVVM
  • Znajomość MongoDB
  • Znajomość TeamCity,AppCenter, AppSee
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • Umiejętność tworzenia testów jednostkowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Umiejętność pracy w metodyce Scrum i Kanban
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Budżet szkoleniowy