Inżynier procesu (m/f)

Wałbrzych, dolnośląskie, Polska
138 dni temu

Polska, Wałbrzych 33562/001 Permanent

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży Automotive zlokalizowana w okolicy Wałbrzycha.

Podsumowanie / Job summary:

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive rozwijającej swoją działalność w Polsce szukamy osoby na stanowisko Inżyniera procesu, która będzie odpowiedzialna za prowadzenie projektów, wdrażanie zmian konstrukcyjnych oraz nadzorowanie procesu na przydzielonym obszarze produkcyjnym.

Opis stanowiska / Job description:

  • Nadzorowanie procesów produkcyjnych
  • Optymalizacja i ciągłe doskonalenie istniejących technologii
  • Wdrażanie nowych rozwiązań technicznych oraz zmian konstrukcyjnych
  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej
  • Koordynowanie i wprowadzanie projektów dotyczących rozwoju procesu produkcyjnego

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość rysunku technicznego i tworzenia FMEA
  • Znajomość programów: AutoCad, MS Project będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Zdolności techniczne i doświadczenie przy tworzeniu procesu i dokumentacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym oraz w grupie projektowej
  • Cechy osobiste takie jak kreatywność, samodzielność, zaangażowanie i zdolność szybkiego uczenia się
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy / We offer:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Praca pozwalającą na doskonalenie i samorealizację, rozwój osobisty,
  • Przyjazna atmosfera pracy w środowisku międzynarodowym
  • Wysoki stopień samodzielności przy wykonywaniu zadań
  • Praca w renomowanej firmie będącej jednym z liderów w branży motoryzacyjnej o zasięgu globalnym.

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page