HR Business Partner

Team Warszawa, mazowieckie, Polska
85 dni temu

(umowa o pracę na czas określony)

Team Warszawa
Region: mazowieckie

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milinów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Zadania
  • doradztwo w zakresie procesów HR dla managerów i pracowników
  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych w obszarze Doświadczeń Klientów
  • analiza potrzeb biznesowych i budowanie programów rozwojowych
  • planowanie i wdrażanie zmian organizacyjnych
  • monitorowanie i realizacja budżetu szkoleń obsługiwanego obszaru biznesowego
  • budowanie kultury organizacyjnej oraz kształtowanie postaw managerskich
  • prowadzenie i uczestnictwo w projektach od strony HR
Pasujesz
do nas jeżeli
  • posiadasz min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku HR Business Partnera
  • masz doświadczenie w rekrutacji i swobodnie poruszasz się w social media
  • aktywnie śledzisz trendy na rynku pracy (m.in. w obszarze  technik rekrutacyjnych  i rozwiązań HR)
  • masz wysokie umiejętności interpersonalne - łatwo budujesz i rozwijasz relacje, jesteś partnerem dla biznesu
  • posiadasz doświadczenie HR w  obszarach związanych z telefoniczną obsługą Klientów i budowaniem relacji z Klientami
  • potrafisz zarządzać projektami
  • posiadasz praktyczną znajomość prawa pracy
  • lubisz dzielić się wiedzą i chcesz ciągle się rozwijać
  • cechuje Cię dociekliwość, jesteś dobrym analitykiem dbającym o podnoszenie efektywności
  • posiadasz wykształcenie wyższe
  • komunikujesz się w języku angielskim
Mamy
dla Ciebie
  • pracę w dynamicznym zespole dla wymagających klientów
  • szerokie możliwości rozwoju w świecie najnowszych technologii Orange
  • opiekę medyczną Luxmed oraz kartę sportową
  • internet i telefon bez limitu

Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs