Jesteśmy czołowym polskim producentem napojów bezalkoholowych i niskoalkoholowych. Specjalizujemy się w usługowym rozlewie produktów markowych.

Aktualnie do naszego zakładu produkcyjnego w gminie Huszlew poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy: Dziadkowskie Folwark (gmina Huszlew)

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa towaru na magazynie (odbiór, składowanie, przepakowywanie, znakowanie, kompletacja, załadunek i rozładunek)

  • Transport na halę produkcyjną zamawianych komponentów i surowców
  • Kontrola i wystawianie dokumentów magazynowych
  • Wsparcie w inwentaryzacji

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (zakończone egzaminem UDT)
  • Punktualność i skrupulatność
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Krynica Vitamin S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Krynica Vitamin S.A. z siedzibą w Warszawie (03-606) przy ul. Matyldy 35. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.