Production and planning manager

Gliwice, śląskie, Polska
17 dni temu

Polska, Gliwice 33495/001 Permanent

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, która posiada swoje zakłady produkcyjne w kilku lokalizacjach w Polsce i na świecie. Firma posiada ugruntowaną pozycję na rynku. Firma w Polsce i w Europie funkcjonuje od wielu lat, a zakład w Polsce jest po gruntownej modernizacji i stosuje nowoczesne technologie, co pozwala na ciągły rozwój i konkurencyjność. Celem jest zapewnienie swoim Klientom najwyższej jakości produktów, a pracownikom atrakcyjnego miejsca pracy.

Podsumowanie / Job summary:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współtworzenie i realizację strategii firmy w obszarach zarządzania produkcją i planowania produkcji.

Opis stanowiska / Job description:

  • Współtworzenie i realizacja strategii firmy w obszarze produkcji
  • Całościowe zarządzanie procesem produkcji (m.in. wtrysk)
  • Współtworzenie budżetu produkcji
  • Opracowanie i nadzór nad realizacją planów produkcyjnych
  • Nadzór nad obszarem magazynu i planowania produkcji
  • Opracowanie rozwiązań pozwalających na optymalizację procesów produkcyjnych
  • Zarządzanie zespołem pracowników produkcji
  • Nadzór i odpowiedzialność za bezpieczeństwo i organizację pracy

Kogo szukamy / Profile description:

  • pMinimum 3 lata doświadczenia w obszarze zarządzania produkcją lub planowania produkcji (mile widziane doświadczenie z procesem wtrysku)
  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe techniczne

Oferujemy / We offer:

  • Możliwość rozwoju w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej i miłej atmosferze pracy
  • Możliwość realnego wpływu na decyzje strategiczne organizacji w ramach zarządzanych obszarach
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • Stabilność zatrudnienia

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page