Głowna Księgowa

Polska, Świdnica 32433/001 Permanent
  • Międzynarodowa firma produkcyjna-branża Automotive

Podsumowanie / Job summary:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Głównego Księgowego / Głównej Księgowej. Wybrany kandydat będzie odpowiadał za pełną księgowość spółki i współpracować z Dyrektorem Finansowym

Opis stanowiska / Job description:

  • Prowadzenie rachunkowości zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami;
  • Nadzór nad pracą działu księgowości;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT), reprezentacja Spółki przed organami Skarbowymi;
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • Prowadzenie projektów wewnętrznych mających na celu usprawnianie procesów i procedur wewnątrz działu księgowości;
  • Współpraca z audytorami oraz innymi organizacjami zewnętrznymi (w tym m.in. GUS, NBP);
  • Kontrola prawidłowości transakcji finansowych oraz nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów.

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne (finanse/księgowość);
  • Minimum 4-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doskonała praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych;
  • Bardzo dobra znajomość IFRS;
  • Doświadczenie w kierowaniu księgowym; nastawienie na ciągłe doskonalenie, rozwój podległego zespołu;
  • Znajomość systemu SAP.

Oferujemy / We offer:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
Rozwój / szkolenie umiejętności zawodowych i językowych;
Przyjazną atmosferę pracy.

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page