Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie dla naszego Klienta - z branży spożywczej (firma produkcyjna z kapitałem polskim) - poszukujemy:

Kierownika utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Puszczykowo

Region: wielkopolskie

Zadania:

  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń oraz instalacji,
  • odpowiedzialność za procesy produkcyjne - monitorowanie realizacji zadań w sposób zapewniający terminową i efektywną realizację celów,
  • planowanie i organizacja przeglądów, remontów, konserwacji maszyn i urządzeń oraz infrastruktury ogólnozakładowej,
  • analiza przyczyn i skutków awarii oraz kontrola wykonania napraw,
  • współpraca z dostawcami maszyn, części oraz firmami serwisowymi,
  • nadzór i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej,
  • dbanie o dyscyplinę kosztową z obszarze produkcji,
  • zarządzanie zespołem, organizacja pracy podległym pracownikom, poprzez koordynowanie ich pracy oraz komunikację z działami powiązanymi,
  • współudział w toczących się projektach inwestycyjnych związanych z modernizacją i rozwojem zakładu.

Oczekujemy:

  • wykształcenie kierunkowe, min. średnie techniczne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym – najlepiej z branży spożywczej,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • praktyczna wiedza z zakresu eksploatowania maszyn i urządzeń przemysłowych,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu (około 30 pracowników produkcyjnych),
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • rzetelność, odpowiedzialność, stanowczość w podejmowaniu decyzji,
  • wysoka samodzielność i inicjatywa w działaniu.

Oferujemy:

  • pracę w polskiej, rozwijającej się firmie z branży spożywczej,
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju i poszerzania doświadczenia zawodowego w obszarze zarządzania parkiem maszynowym oraz produkcją,
  • udział w projekcie inwestycyjnym.

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny)
za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko: Magazyniera

oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi (90 – 368), przy ul. Sienkiewicza 85/87.