SPECJALISTA LOGISTYKI (m/k)

Miejsce pracy: Złotoryja
Region: dolnośląskie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • min. 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej,
  • znajomość i praktyczne wykorzystanie systemu ERP w procesach logistycznych, znajomość systemu SAP (moduł PP, MM, WM),
  • znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu optymalizacji łańcucha dostaw,
  • bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Zadania:

  • tworzenie okresowej prognozy zakupów materiałów i komponentów dla poszczególnych dostawców,
  • sporządzanie harmonogramu dostaw materiałów i komponentów oraz jego aktualizacja,
  • tworzenie planu produkcyjnego średnioterminowego,
  • optymalizacja i kontrola poziomu zapasów materiałów, półproduktów i wyrobów gotowych zgodnie z założeniami budżetowymi,
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami i dostawcami,
  • weryfikowanie i kontrolowanie terminowości dostaw wyrobów gotowych do klientów;
Wyślij CV za pomocą przycisku

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych przeze mnie w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Borgers Polska Sp. z o. o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak niezbędnym wymogiem dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Administratora. Aby wycofać zgodę, wystarczy wysłać odpowiednią informację na adres e-mail: personel@borgers-group.com. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje o przetwarzaniu danych są dostępne na stronie internetowej pod adresem fb@BorgersPolska. Jeśli chcesz abyśmy zachowali Twoje CV dla potrzeb kolejnych rekrutacji dołącz poniższą zgodę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych przeze mnie w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych także dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

BORGERS POLSKA Sp. z o.o. ul. PRZEMYSŁOWA 5, 59-500 ZŁOTORYJA, tel. 76 87 68 932