PHP Developer Symfony framework

Warszawa, mazowieckie, Polska
12 dni temu

TeamQuest Sp. z o.o.
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
TeamQuest Sp. z o.o. - Znajdź z nami pracę!

Naszym Klientem jest solidny polski software house z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu projektów o różnej wielkości dla firm niemal z każdej branży: systemów e-commerce, aplikacji na wszystkie platformy mobilne oraz Smart TV; wielokrotnie doceniany i polecany przez największych międzynarodowych producentów oprogramowania i sprzętu IT. Obecnie do zespołu firmy poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: GL201904/19040047

Deco

Obowiązki:
  • Tworzenie i rozwój produktów elektronicznych oraz serwisów internetowych
  • Realizacja produktu przeznaczonego na rynek globalny związanego z elektroniczną dystrybucją treści
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • Bardzo dobra znajomość PHP7
  • Praktyczna znajomość frameworka Symfony 3+
  • Znajomość środowiska Node.js, jQuery, requireJS
  • Znajomość Composer, Docker
  • Umiejętność projektowania aplikacji klient-serwer opartych na http, Web Services, REST, JSON, XML
  • Znajomość środowiska Linux i operacji konsolowych (bash)
  • Znajomość kontroli wersji GIT
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w metodyce SCRUM
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Kursy językowe
  • Dofinansowanie do urlopu
  • Płatne urlopy i zwolnienia
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Poniedziałki z owocami
  • Dwa dodatkowe dni urlopu
  • Dwie godziny dla rodziny (w pierwsze piątki miesiąca skrócony czas pracy o 2 godziny)