Młodszy Operator Techniczny

Starogard Gdański, pomorskie, Polska
40 dni temu

Miejsce pracy: Starogard Gdański
Region: pomorskie

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Szkolenia
  • Prezenty świąteczne
  • Kartę Sportową
  • Dodatkowe ubezpieczenia
  • Pakiet Relokacyjny

JAK PRACUJEMY I Z KIM PRACUJEMY

  • Regularny czas pracy
  • praca w zespole
  • ponad 7000 pracowników

Opis stanowiska:

  • Realizacja zadań produkcyjnych związanych z eksploatacją urządzeń i maszyn (usuwanie usterek i awarii)
  • Przeprowadzanie przezbrojeń urządzeń zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Współpraca z Działem Utrzymania Ruchu w zakresie diagnostyki, działań prewencyjnych i remontów
  • Utrzymanie w odpowiednim stanie technicznym maszyn i urządzeń
  • Prowadzenie procesów technologicznych wytwarzania leków zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum zasadniczego zawodowego popartego doświadczeniem operatorskim lub średnie o profilu technicznym
  • Samodzielności w zakresie obsługi operatorskiej urządzeń
  • Umiejętności z zakresu budowy maszyn i obsługi technicznej urządzeń
  • Znajomości oprogramowania komputerowego w zakresie MS Office
  • Znajomości podstaw automatyki.