Specjalista ds. Kontroli Jakości

Warszawa, mazowieckie, Polska
71 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Szkolenia
  • Prezenty świąteczne
  • Kartę Sportową
  • Dodatkowe ubezpieczenia
  • Pakiet Relokacyjny

JAK PRACUJEMY I Z KIM PRACUJEMY

  • Regularny czas pracy
  • praca w zespole
  • ponad 7000 pracowników

Zadania:

  • Wykonywanie analiz chemicznych produktów końcowych, produktów pośrednich i produktów luzem oraz materiałów wyjściowych technikami chromatograficznymi oraz klasycznymi technikami analitycznymi w oparciu o normy, specyfikacje i farmakopee
  • Wykonywanie analiz chemicznych związanych z walidacją procesu wytwarzania produktu końcowego i walidacją czyszczenia urządzeń w obszarze produkcji
  • Przygotowywanie roztworów prób badanych, faz ruchomych i odczynników niezbędnych do analizy i prowadzenie obowiązującej w tym zakresie dokumentacji
  • Prowadzenie oraz archiwizowanie dokumentacji analitycznej zgodnie
    z obowiązującymi zasadami
  • Obsługiwanie oprogramowania
    i specjalistycznej aparatury kontrolno-pomiarowej wykorzystywanej w badaniach analitycznych
  • Prowadzenie i raportowanie działań wyjaśniających  z analiz z wynikiem nieoczekiwanym (OOE), wynikiem poza trendem (OOT) lub poza specyfikacją (OOS),
  • Uczestniczenie w audytach zewnętrznych
    i inspekcjach organów nadzorujących oraz realizacja zaleceń po-audytowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: mikrobiologia, biologia, biotechnologia
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku mikrobiologa w laboratorium kontroli jakości w przemyśle farmaceutycznym lub biotechnologicznym
  • Ugruntowana wiedza analityczna
    i mikrobiologiczna
  • Wiedza na temat pracy ze szczepami bakteryjnymi, odczynnikami chemicznymi, środkami dezynfekcyjnymi
  • Doskonała znajomość wymagań GMP, GLP
  • Dobra znajomość języka angielskiego
    w mowie i piśmie (min. B2)
  • Umiejętność organizacji pracy
    i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Wysokie zdolności interpersonalne
    i współpracy w zespole.