Kierownik Zmiany – Shift Leader

miasta nie podano, dolnośląskie, Polska
42 dni temu

Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. – firma zajmująca się spedycją międzynarodową lotniczą, morską, lądową, kolejową, magazynowaniem i dystrybucją towarów, poszukuje osoby na stanowisko:

Rodzaj pracy: umowa o pracę

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne k. Wrocławia

Opis stanowiska:

  • Nadzór i koordynowanie pracy pracowników
  • Planowanie i organizowanie pracy zespołu
  • Realizacja wyznaczonych zadań i celów
  • Zapewnienie ciągłości operacji magazynowych
  • Zachowanie standardów organizacji pracy i porządku na magazynie
  • Kontrola czasu pracy pracowników i podległego zespołu
  • Współpraca z menadżerami

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    (dwa dni pracy 7:00-19:00, dwa dni pracy 19:00-7:00 i cztery dni wolnego)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracach magazynowych
  • Ukończony kurs na wózki widłowe

Oferujemy:

  • Możliwość doskonalenia zawodowego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • System benefitów (prywatne opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków, karta Multisport, bony świąteczne, benefity od firmy i inne)
  • Pomoc w zdobyciu uprawnień UDT na wózki widłowe
  • Darmowy transport pracowniczy z kierunków:
    • Wrocław
    • Wysoka
    • Brzeg Dolny
    • Piława Dolna-Dzierżoniów-Gilów-Niemcza-Wilków Wielki-Sienice-Kondratowice- Jezierzycie Wielkie
    • Jawor- Niedaszów- Rogoźnica- Goczałków- Strzegom- Udanin- Kostomłoty
    • Nysa- Makowice- Skoroszyce- Chrościna- Grodków
    • Wałbrzych- Mokrzeszów- Świdnica- Marcinowice- Biała- Chwałków- Gniechowice
    • Słupiec-Nowa Ruda- Drogosław- Ludwikowice Kłodzkie- Głuszyca
    • Boguszów Gorce- Wałbrzych- Świebodzice- Świdnica- Pszenno- Szczepanów- Strzelce- Tworzyjanów- Mirosławice
    • Legnica- Kunice- Prochowice- Budziszów Wielki- Nowa Wieś Wrocławska
    • Ostroszowice- Bielawa-Pieszyce- Uciechów- Kołaczów- Oleszna- Świątniki- Sobótka

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Działkowa 121C, moich danych osobowych niezbędnych do realizacji  procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), oraz ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Podanie przeze mnie danych innych niż wymagane przepisami prawa jest dobrowolne. Wiem, że w każdym czasie mogę cofnąć swoją zgodę”

Informujemy, że Administratorem danych jest Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Działkowa 121C. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania.