Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ALTEN, która skupia ponad 28 000 wybitnych specjalistów IT i inżynierów na całym świecie. Obecnie szukamy Kontrolera Jakości, który dołączy do naszego zespołu, aby brać udział w najbardziej innowacyjnych projektach technologicznych.

Kontroler jakości

Miejsce pracy: Chorzów

Region: śląskie

Zadania:

  • Kontrola jakości procesów produkcyjnych
  • Weryfikacja rysunku technicznego i korzystanie z rzutów 3D (3d XML)
  • Udział w kluczowych, międzynarodowych projektach z branży kolejowej
  • Tworzenie dokumentacji w języku polskim i angielskim
  • Współpraca z działem produkcji

Wymagania

  • Doświadczenie w produkcji nieseryjnej (nietaśmowej)
  • Znajomość Excel
  • Znajomość ogólnych zagadnień z elektryki
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane:

  • Znajomość języka ukraińskiego
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie
  • Znajomość metodologii lean w jakości
  • Obsługa klucza dynamometrycznego

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.