Technik Automatyk - 4 brygady (k/m)

Polska, Wrocław 33552/001 Permanent

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej ulokowana we Wrocławiu.

Podsumowanie / Job summary:

Obecnie poszukujemy zmotywowanych kandydatów, chętnych do pracy w systemie 4-brygadowym, na stanowisku Technika Automatyka. Rozpatrywani będą kandydaci zarówno z dłuższym doświadczeniem zawodowym, jak i tacy, którzy w obszarze Automatyki stawiają swoje pierwsze kroki.

Opis stanowiska / Job description:

Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będą:

*zapewnienie niezawodności funkcjonowania instalacji automatyki, elektroniki i elektryki na istniejących liniach produkcyjnych, maszynach i urządzeniach
*wykonywanie napraw, remontów i modernizacji maszyn i urządzeń produkcyjnych
*analiza i usuwanie przyczyn i skutków powstałych problemów (elektryka, elektronika, automatyka, sterowanie, komunikacja)
*realizacja zleconych planów przeglądów i remontów

Kogo szukamy / Profile description:

Wymagania:

*wykształcenie średnie techniczne w zakresie automatyki lub elektroniki
*mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
*znajomość środowiska pracy SINUMERIC
*podstawowa znajomość programowania sterowników PLC
*znajomość podstawowych zagadnień automatyki, elektroniki, pneumatyki i hydrauliki siłowej
*znajomość obsługi i programowania układów napędowych
*uprawnienia elektroenergetyczne do 1 kV z zakresu eksploatacji i pomiarów urządzeń elektrycznych
*samodzielność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie, dokładność.

Oferujemy / We offer:

Nasz klient oferuje:

*trwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym
*bezpłatną prywatną opiekę medyczną
*dofinansowanie do karty Multisport
*ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
*bogaty pakiet socjalny
*premie za obecność
*możliwość zdobywania uprawnień i kwalifikacji zawodowych
*otwarte i przyjazne środowisko pracy

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page