Firma GGG jest ekspertem w produkcji precyzyjnych detali w technice CNC oraz montażu mechanicznego.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata lub kandydatki na stanowisko:

Asystentka / Asystent Inżyniera / Inżynier Projektu

Miejsce pracy: Radom

Region: mazowieckie

Opis stanowiska

  • zarządzanie projektami;
  • kontakt z klientem;
  • projektowanie procesów technologicznych na podstawie dokumentacji technicznej;
  • wsparcie w opracowywaniu dokumentacji technologicznej i kontrolnej.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • znajomość podstawowych technologii produkcyjnych;
  • praktyczna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • dobra organizacja pracy i sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy

  • możliwość stałego rozwoju i zdobywania doświadczenia w środowisku międzynarodowym;
  • styczność z najnowszymi technologiami dostępnymi na rynku;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, ukierunkowane na długotrwałą współpracę;
  • współpracę ze specjalistami branży metalowej;
  • pracę w przyjaznej atmosferze;
  • wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć zawodowych i posiadanych umiejętności;
  • atrakcyjny pakiet socjalny (karty Multisport, ubezpieczenia grupowe).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV* oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku:

*Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GGG Sp. z o.o. z siedzibąw Radomiu, zgodnie zobowiązującymi przepisami" Szczegóły znajdziesz TUTAJ.