ILS Sp. z o.o.

ILS to stabilny i niezawodny operator logistyczny, specjalizujący się w kompleksowych usługach logistycznych. W branży motoryzacyjnej działamy od 1990 roku – czyli od początku istnienia Inter Cars S.A. Z sukcesem świadczymy kompleksowe usługi magazynowe oraz dystrybucyjne dla Inter Cars S.A. a także innych firm z branży motoryzacyjnej.

Magazynier

Miasto: Zakroczym

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Jakie będą Twoje zadania?
  • Realizacja przyjęcia towaru do magazynu
  • Kompletacja zamówień od klientów
  • Sortowanie i pakowanie towaru
  • Obsługa wydania towaru

Wymagania:

  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym
  • Przestrzeganie zasad i wewnętrznych regulaminów pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 3000 zł brutto + premia miesięczna - wynagrodzenia wypłacane regularnie i terminowo
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat(bezpośrednio w firmie)
  • Bogaty pakiety socjalny (m.in. bony okolicznościowe, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci, wczasy pod gruszą)
  • Udział w corocznych imprezach - piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka oraz Mikołajek
  • Możliwość przystąpienia do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twojej rodziny
  • System szkoleń na stanowisku pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.