Inżynier Budowy

Wrocław, dolnośląskie, Polska
122 dni temu

Polska, Wrocław 33627/001 Permanent

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma deweloperska specjalizująca się w branży mieszkaniowej.

Podsumowanie / Job summary:

Osoba na stanowisku Inżyniera Budowy będzie odpowiedzialna m. in. za wsparcie Kierownika Budowy w działaniach logistycznych i organizacyjnych, a także za kontrolę poprawności wykonywania robót.

Opis stanowiska / Job description:

  • Wsparcie Kierownika Budowy w działaniach logistycznych i organizacyjnych
  • Kontrola poprawności wykonywania robót
  • Planowanie i koordynacja robót realizowanych przez wykonawców
  • Sporządzanie krótkoterminowych harmonogramów realizacji robót i dostaw materiałów
  • Opracowywanie dokumentacji powykonawczej

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość programów pakietu MS Office i AutoCad
  • Wiedza z zakresu obmiarowania
  • Znajomość procesu budowlanego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość przepisów BHP

Oferujemy / We offer:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Uczestnictwo w tworzeniu i rozwoju firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji i umiejętności
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page