DP SYSTEMS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Firma DP SYSTEMS Sp. z o.o. Spółka komandytowa działająca
w branży automatyki przemysłowej i kolejowej,
poszukuje kandydata na stanowisko:

Asystent/ka Kierownika Projektu

Miasto: Lublin

Region: Cała Polska

Numer ref.: CV-Asystent/Lublin

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Wsparcie Kierownika Projektu przy realizacji projektu branży kolejowej,
  • Administracja dokumentacją przychodzącą i wychodzącą,
  • Edycja pism, raportów, dokumentacji,
  • Bieżące kontakty z Klientem oraz współpraca z firmami zewnętrznymi,
  • Ewidencja i kontrola czasu pracy,
  • Organizacja pracy biura.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane techniczne,
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość pakietu Office,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • Samodzielność i wysoka kultura osobista,
  • Zaangażowanie i sumienność przy realizacji powierzonych obowiązków,
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie,
  • Odpowiedzialne stanowisko pracy i duży zakres samodzielności,
  • Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, laptop),
  • Kartę MULTISPORT po okresie próbnym.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie
CV za pomocą przycisku aplikacyjnego,
wpisując w temacie wiadomości - CV-Asystent/Lublin.

Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, odpowiadającymi naszym wymaganiom.

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:
„Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest DP SYSTEMS Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą w Łodzi (91-492), przy ul. Bema 61, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 402381, NIP: 726-264-86-39, moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłej rekrutacji.''

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.