Młodszy Specjalista ds. Kredytów Międzynarodowych z językiem portugalskim

Warszawa, mazowieckie, Polska
7 dni temu

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC.
Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

Miasto: warszawa

Region: mazowieckie

Zadania:

  • Analiza i ocena informacji ekonomicznych i finansowych
  • Przygotowywanie raportów odnośnie zdolności kredytowej klientów
  • Pozyskiwanie informacji poprzez kontakt mailowy i telefoniczny z klientami

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Biegłej znajomości języka angielskiego (min. B2/C1)- warunek konieczny
  • Znajomości języka portugalskiego lub hiszpańskiego na pozomie umożliwiającym swobodną konwersację (min. B2)
  • Bardzo dobrej znajomość komputera
  • wiedzy z zakresu finanse&ekonimia
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • zdolności analitycznych

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny
  • Płatne szkolenie stanowiskowe
  • Doskonalą atmosferę pracy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.